איך מגרש גולף יכול לשמש כאטרקציה לאירועים עסקיים

היכולת של חברה לערוך אירועים עסקיים שונים במסגרתם תהיה היכרות עם בעלי חברות ואנשי עסקים נוספים  אשר תוביל (בסופו של דבר) להוביל לסגירות של עסקאות והכנסות לעסק, חשוב מאוד. מאמר זה יגולל בפניכם כיצד מגרש גולף יכול לשמש פלטפורמה אידיאלית לאירועים עסקיים. 

 

משחק הגולף- יוקרה וסטאטוס

יש הטוענים כי משחק הגולף הומצא כבר בימי הביניים ושחקניו היו בני העם הסקוטי ואחרים כי המשחק הומצא בסין,  אך מה שבטוח הוא שאותו משחק אשר התחיל כמשחק רחוב נחשב היום למשחק המצביע על סטאטוס סוציו אקונומי ורוב שחקני הגולף משתייכים למעמד העליון בישראל. דבר זה מוביל אותנו לקביעה כי מגרש גולף אידיאלי עבור אירועים עסקיים, הן מבחינת ההוד וההיסטוריה המשויכים למשחק זה והן מבחינת תנאי המקום בו ניתן לערוך את האירועים גם בחלל הפנימי של מועדון הגולף היוקרתי וגם בחלק החיצוני של מגרש הגולף.

 

מגרש גולף אקסקלוסיבי ואירועים עסקיים

יש לקחת בחשבון כי על מנת שמקום אכן יהיה מתאים לאירועים עסקיים מומלץ לוודא כי הוא ממלא מספר קריטריונים אשר משפיעים על האווירה ועל ההתרשמות מהאירוע:

ויזואליה מוצלחת- המקום צריך להיות ממוקם בטבע או לאפשר לאורחיו נוף מרשים של חוף הים או כרי דשא ירוקים. מגרש גולף מהווה את הנוסחא הנכונה לאירוע עסקי.

שטח חיצוני- תמיד חשוב שתהיה אפשרות של עריכת חלק מהאירוע העסקי בשטח חיצוני. כרי הדשא הרחבים של מגרש הגולף אידיאלים להרצאות בחוץ, סרטים, הרצאה ועוד.

מועדון עסקים- חשוב שהמקום יציע לאורחיו מועדון או טרקלין המותאם לעסקים. כלומר המועדון צריך לכלול מקומות ישיבה נוחים כולל ספות אך גם שולחנות בהם ניתן לקיים ישיבות, כנסים, ימי עיון ועוד. בנוסף, חשוב לוודא כי המקום מאובזר באקרן, מערכת קולנוע מקיפה, חיבור אלחוטי של אינטרנט, אפשרות למקרן משוכלל ועוד.


מיקום- המיקום חייב להיות אטרקטיבי מבחינת הקרבה שלו לאזור המרכז והגישה אליו חייבת להיות קלה (יש לקחת בחשבון גם את כל הקשור אל החנייה). 

 

 לסיכום, מקום המציע את האפשרות לערוך אירועים עסקיים במתחם החיצוני של מגרש הגולף עם אפשרות ליהנות גם מהמתחם הפנימי של מועדון המותאם לעסקים, בר משקאות עשיר, ארוחות מפנקות וכל מה שצריך על מנת לסגור עסקה, הוא המקום  האידיאלי אשר צריך להיבחר.

בשנים האחרונות יותר ויותר מנהלי חברות ועסקים הפכו מודעים לעובדה כי לא רק העובדים שלהם זקוקים לימי גיבוש וכיף המערבים פעילויות מהנות, כמו למשל תרגילי דינאמיקה קבוצתית, תרגילי אתגר קבוצתיים ועוד, אלא גם צוות המנהלים שלהם.

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...