בטרקטור ועגלה אל הפריחה הגדולה - טיול פריחה בקיבוץ יד מרדכי

פריחה בנגב נשמע כמו רעיון מוזר, הרי הנגב הוא מדבר ואינו ידוע בשפע הצמחייה שבו. אך למרות המוניטין של הנגב כמקום יבש, בתחילת האביב מתרחשת פריחה אדומה ומשגעת על המדרונות שליד קיבוץ יד מרדכי.
אטרקציה מיוחדת לכל המשפחה - פריחה מרהיבה בנגב של כלניות, סביונים, בן חצב יקינטוני, עיריות, רותם, קידה שעירה ועוד רבים. ההרים, שלרוב שולטים בהם צבעי המדבר הצהובים מתמלאים נקודות צבעוניות ומרבדי פרחים לזמן קצר. בין הפרחים השולטים בשטח הן הכלניות אשר צבען האדום בולט מכל פינה.  

אטרקציות לילדיםהסיור יוצא בשבתות ובימי חול בהזמנה מיוחדת. מדריכי טיולים שהמומחיות שלהם היא פעילויות בדרום יערכו לכם סיור בשמורה ויסבירו לכם על הפריחה המרהיבה. הטיול מתאים מגיל 3 ומעלה, ההליכה אינה קשה בכלל ומתאימה גם לאלו שאינם מטיילים דגולים. מי שמעוניין להמשיך לטיול יותר הרפתקני לאחר הסיור יכול לקבל הדרכה ועזרה ממדריכי הטיולים של הקיבוץ. הסיור מתחיל בקיבוץ בטיול מיוחד על עגלה רתומה לטרקטור. הסיור מתחיל בקיבוץ וממשיך לשדות הכלניות, הסיור לוקח שעה וחצי. בסיום הסיור אטרקציה מיוחדת! גלישה על דיונה חולית.

אטרקציות בקיבוץ יד מרדכי - לאחר הסיור אתם מוזמנים להיכנס לקיבוץ ולהנות משלל פעילויות לילדים ואטרקציות במקום. אפשר להמשיך עם הטרקטור והעגלה לסיור בקיבוץ, לראות את בתי הקיבוץ ואת המשקים. הסיור עובר ברפת של הקיבוץ בה תראו את הפרות, העגלים ואולי אפילו תזכו לראות חליבה.

בקיבוץ יד מרדכי יש את המכוורת הגדולה במזרח התיכון אשר כולנו מכירים את התוצרת שלה, אך כאן ניתן לראותה במקור ולא בין מבצעים אחרים בסופר. בבית הדבש ישמעו הילדים על חייהן של הדבורים, על המלכה ועל תהליך יצירת הדבש. כוורן אמיתי יפתח למול הילדים כוורת כך שיוכלו לראות מבעד קיר זכוכית כיצד היא נראת מבפנים. הסיור כולל טעימות של דבש הכי טרי שיש והכנת נירות מדונג אמיתי.


לאחר מכן תמשיכו בסיור אל "קיבוץ של פעם". בית אוסף מיוחד שמאגד בתוכו הדרכה מחשקים עם חפצים נוסטלגיים מבית סבתא.
בקיבוץ אטרקציות והפעלות רבות בשבתות ובחגים. בואו לראות את הנגב כפי שמעולם לא ראיתם אותו. 


שעות פעילות: הפעילות מתקיימת מדי שבת משעה 09.30 – 16.30   

הקיבוץ קרוב יותר ממה שאתם חושבים! -רק 8 ק''מ דרומית לאשקלון.           

מרכז הזמנות 08-672055 052-3923104 

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...