המלצות למתנות שימושיות לקראת החגים

מבלי שנשים לב בכלל, החורף כבר אוטוטו מגיע לסיומו והאביב שנמצא בפתח מביא איתו את חג הפסח שכולנו תמיד מחכים לו בקוצר רוח. במיוחד עבור אלה מכם שהתקרב החג מתחיל לעורר אצלם המון דילמות סביב המתנות שצריך לקנות השנה לבני המשפחה, אספנו כמה המלצות למתנות שימושיות במיוחד.

 

 

כמה רעיונות למתנות שימושיות שאפשר להעניק למארחים ולבני משפחה לרגל הפסח

  1. הנטייה הראשונית שלנו היא לרצות לקנות מתנות "ברוח החג". כאלה שיש להן איזשהוא ערך מוסף שנקשר עם החג ומסמל אותו. פסח הוא חג מאוד עשיר מבחינת סמלים ומנהגים שנקשרים איתו וככזה, הוא הופך את "מבצע המתנות" לפשוט יותר. קערת פסח מהודרת, הגדה חגיגית, מפצח אגוזים מעוצב בסטייל- מתנות כאלה לא רק 'ינחיתו' את השראת החג על כל מי שיקבלו אותן, אלא הן גם ישמשו אותם באופן פרקטי, כאשר הם ישתמשו בהן לשדרוג 
  2. שולחן החג.
  3. אין סיבה לא לשלב מספר מתנות יחד, מתנות קנויות עם מתנות שתכינו בעצמכם, כי ידוע שמגע אישי בתחומים אלה הוא שקבוע. אפשר להתחיל עם משלוחי פרחים בתל אביב או בכל מקום בארץ ולפתוח את מסכת המתנות מנקודה חיובית.
  4. על אף ששי ברוח החג הוא רעיון נהדר, אתם לא חייבים לקנות מתנה שתתקשר ישירות עם אווירת החג כדי לשמח את המארחים שלכם. מתנות שיכולות להקל על המארחים את משימת האירוח ולהפוך אותה לידידותית יותר וודאי תשמחנה אותם לא פחות. ראנר מיוחד לפרוס על מפת שולחן החג, מחזיקי מפיות או כד מדליק לשפוך אליו את השתייה הקרה מבקבוקי הפלסטיק שהמראה שלכם, בינינו, ממש לא תורם ליופיו של שולחן החג- אלו סוגים של מתנות שיפתיעו את המארחים שלכם, שעומלים וטורחים לא מעט כדי שאתם תוכלו ליהנות מסובין סביב השולחן במהלך ארוחת החג.
  5. יש שיחלקו על כך שבקבוק יין, בונבוניירת שוקולד מפנקת במיוחד או זר פרחים שופע הן מתנות פרקטיות, אך הם וודאי דרך נהדרת להביע את תודתכם כלפי המארחים שלכם או לרגש את אמא. בונבוניירת שוקולד למשל, יכולה להיות מתנת חג מושלמת, אם מדובר בשוקולדים בלגיים, שידועים בטעם יוצא הדופן והמענג שלהם ושארוזים בקלאסה בתוך קופסא מיוחדת ומלאת חן.
    השאלה היא למעשה, עד כמה איכותית ואקסקלוסיבית היא המתנה שבחרתם. האם זה הפרחים הוא גדול ויפה? האם היין הוא מובחר ומשובח? אלו השאלות שצריכות להנחות אתכם.

 

לקנות מהלב

בסופו של דבר, כדי לשמח את הקרובים אליכם, בין אם מדובר במארחים ובין אם בבני המשפחה, הכי חשוב ש"תקנו מהלב". השקיעו מחשבה בבחירת המתנה וקנו אותה עם הרבה אהבה ולא "כי צריך" או כי "לא נעים לבוא בידיים ריקות".

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...