הפלגה רומנטית ליום הולדת

אז עוד ממש מעט יש לה יום הולדת, טיסה רומנטית ליום הולדת היא בהחלט אפשרות נפלאה, גם ארוחה רומנטית לאור ירח, וסוף שבוע בצימר מבודד בצפון. אפשר גם למצוא חבילות ספא זוגי בתל אביב אם לא מתחשק לכם לנסוע יותר מידי רחוק ואפשר ללכת על הפלגה רומנטית ליום הולדת. טיסה יכולה להיות רעיון נהדר, אבל אם היא מפחדת מגבהים או שכבר טסתם, עדיף לגוון. גם ספא כמעט כל זוג עושה אחת לשנה ולכן הפלגה רומנטית ליום הולדת היא רעיון מצוין – רומנטי, רגוע, שובר שגרה ולא משאיר אתכם עם חור בכיס.

 

מה מקבלים עם הפלגה רומנטית ליום הולדת ?

לרוב, הפלגה רומנטית ליום הולדת תגיע עם בקבוק יין ומשהו מתוק (שוקולדים איכותיים ופירות ). ישנה אפשרות גם לארוחה קלה. אורך ההפלגה הוא כמה שעות ומחירה מושפע מכמה משתנים:

-          בסוף השבוע הפלגה רומנטית ליום הולדת תעלה מעט יותר.

-          גודל היאכטה שאתם שטים בה. יאכטה גדולה תעלה יותר ומפחיתה את האפשרות לבחילות.

-          כמות המשתתפים – יאכטה גדולה מאפשרת לצרף גם זוג חברים או משפחה, מה שמפחית מעט מהאינטימיות אבל מוריד במחיר. כמובן שיאכטה גדולה מאפשרת לכם גם זמן אינטימי ללא חשש.

 

כמה טיפים

-          זכרו להגיע עם קרם הגנה חזק, המים מחזירים קרינה ולכן חובה להתמרח היטב.

-          להפלגה רומנטית ליום הולדת רצוי להגיע אחרי ארוחה קלה בלבד וכל מילה מיותרת.

-          חשוב מאוד לשתות המון מים וללבוש כובע.

 

לרוב, אנו ממליצים על הפלגה רומנטית ליום הולדת שאינה אורכת יום שלם, אלא אם כן אתם כבר מכירים ומכורים לאוויר הים. השאירו לעצמכם זמן לעוד פעילויות ביום המשותף שלכם כמו ארוחה במסעדה או ספא אחרי כך שתוכלו לגוון. בכל אופן, אנו ממליצים על הפלגה בשעות הבוקר או בשעות הערב, מכיוון שהחום והלחות של הים מקשים על הנאה מירבית , במיוחד בקיץ באביב ובסתיו אפשרי גם לצאת להפלגה באמצע היום, רק וודאו שאתם לא נתקלים ביום מעונן במיוחד. תבלו!

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...