הצעות הנישואין הכי מקוריות שעליהן יכולתם לחשוב

 

אם החלטתם להציע נישואין לבחיר או בחירת לבכם (או לבכן!), יש סיכוי טוב שאתם מחפשים דרך ייחודית ומקורית לעשות את זה. אז הנה לפניכם כמה הצעות בכיוון. תוכלו לממש אותן או להשתמש בהן כמצע לתכנון הצעת נישואין מקורית משלכם.

הצעת נישואין באוויר:
 יש כמה דרכים מקוריות להציע נישואין באוויר. חלקן אתגריות, חלקן רומנטיות. אחת הדרכים המרהיבות והמרגשות להציע נישואין היא בטיסה בכדור פורח. תוכלו להזמין טיסה זוגית רומנטית בשמי הארץ, אצל טייס מומחה. הטיסה כשלעצמה היא חוויה משגעת, ולרוב כוללת צפיייה בזריחה ממעוף  הציפור וסיור אווירי מעל נופי הארץ, באזור שתבחרו. את הטיסה עצמה אפשר להזמין כהפתעה, ואפשר לתאם טיסה בידיעת בן או בת הזוג – ולהפתיע עם הצעת נישואין מרגשת בעיצומה של הטיסה. אפשרות נוספת היא להציע נישואין באמצע צניחה חופשית משותפת. כן, יש מי שכבר עשו את זה – אבל זה לא הופך את העניין למאתגר פחות... תוכלו להזמין צניחה חופשית זוגית – מומלץ כמובן לשתף בסוד העניין את המדריכים, כדי שישתפו פעולה ברגע האמת.


הצעת נישואין במים:
 גם כאן יש כמה אפשרויות, כל אחת מלהיבה בדרכה. אפשר להציע נישואין במעמקי הים ממש, באמצע צלילה. לצורך כך אפשר להניח מבעוד מועד את הטבעת במקום נגיש, שיהיה קל לשלוף אותה, ולסמוך עליה שתבהיר את הכוונה. אפשר גם להכין שלט עמיד במים, שאותו תשלפו ברגע האמת נוסף לטבעת. אם אתם חובבי מים אבל מחפשים משהו קצת יותר סולידי, תוכלו להזמין שיט זוגי רומנטי בלב ים ולהציע נישואין בשיא השלווה של ההפלגה, כשהכל נינוח ופסטורלי. מה שנחמד בהצעות נישואין במים הוא שהן משתלבות נהדר בחופשה זוגית. תוכלו להזמין חדר או דיל במלון – הקיץ מתקרב וזה זמן מושלם לברר על דילים לאילת בשבועות למשל – ולהפוך את הצעת הנישואין לחלק מהרצף הבלתי נשכח של החופשה.


הצעת נישואין בקולנוע:
עם קצת נחישות, כוח שכנוע ותכנון מוקדם, תוכלו לארגן הצעת נישואין מפתיעה במיוחד בקולנוע. צאו לדייט רגיל ובמהלכו, בבית הקולנוע, תוכלו להקרין את הצעת הנישואין שלכם על המסך הגדול. יש כמה דרכים לעשות זאת –      במקומות מסוימים תוכלו לשכור את האולם וליהנות מפרטיות מוחלטת לשלוף טבעת אירוסין ולהציע את ההצעה. מכיוון שזה בדרך כלל מעורר מיד את חשד בן או בת הזוג, אפשר להציע נישואין מיד בהתחלה. אפשר גם לעשות זאת באולם רגיל, לאחר הקרנה של הסרט ובנוכחות הקהל – אם תצליחו לתאם זאת מראש עם בעל האולם והמקרין. באשר להצעה עצמה, אפשר להכין סרטון או להקרין שקופיות, שבסופן השאלה הגורלית.


כתובת אש:
הצעה זו מיועדת להרפתקנים, לחובבי טבע ולאנשי תנועות נוער (בעבר או בהווה). צאו לטיול רגלי בחיק הטבע, והכינו מבעוד מאוד את כתובת האש ביעד מסוים. בחרו מקום יפה, שבו הרוח אינה חזקה מדי ושאפשר לראות אותו בבירור מן המסלול שלכם. תצטרכו כאן עזרה – ברגע הנכון תנו את האות לעוזרים הנאמנים, ואלה יציתו עבורכם את כתובת האש. הצעת נישואין לוהטת ומרהיבה.

בספונטניות:
למרבה האירוניה, זו ההצעה שהכי קשה לממש אותה. השאירו את ההצעה לרגע הנכון. אותו רגע שבו תרגישו את האהבה והקשר ההדדי בעוצמה רבה. זה יכול להיות בעיצומו של רגע שגרתי במיוחד – כששותים קפה בבוקר או כשנוסעים לבקר את ההורים. וזה יכול להיות גם במיטה – כשמתעוררים, כשמתכרבלים או אחרי (או באמצע!) הסקס. האותנטיות והאינטימיות של הצעה כזו עוברות בצורה בלתי אמצעית, ולפעמים היא מרגשת יותר ממהצעה המורכבת והמתוכננת בעולם.

ושיהיה בהצלחה, ומזל טוב...

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...