הצעות נישואין מקוריות תכשיט שהוא הצעה לחיים יחד

חג האהבה מתקרב, ואם אתם בקשר משמעותי וארוך ייתכן ואתם כבר חושבים למסד את הקשר אבל לפני שקונים שמלות כלהיפות, שמלות כלה מרגשות ודרמטיות צריך לשלוף את השאלה המרגשת מכול והיא האם תינשאי לי?. רעיון נפלא להצעת נישואין בלתי נשכחת הוא לבצע את הצעת הנישואין במסגרת נופש מפנק במלון בוטיק.

  1. לאחר שביליתם זמן ביחד חגגתם את הזוגיות שלכם ונרגעתם ונהניתם, זאת הזדמנות נפלאה להציע הצעת נישואין. חבילות פינוק במלון בוטיק הן דרך נהדרת ליהנות יחדיו לפני הצעת נישואין. כאשר אתם יוצאים לנופש של חבילת פינוק בת הזוג שלכם לא חושדת כלל כי אתם עומדים לשלוף את השאלה אין לה מושג כי בסוף החופשה המפנקת מצפה לה בחירת שמלות כלה מענגת.

 

  1.  היא בטוחה כי היא עומדת לבלות ביחד אתך חופשה מפנקת בלבד ולא חושדת בדבר. חבילות פינוק לפני הצעת נישואין יכולות להיות מגוונות. יש חבילות פינוק במלון בוטיק שהן חבילות ספא ניתן במסגרת חבילות פינוק כאלה לעבור עיסוי זוגי מפנק עיסוי משותף. זאת דרך רומנטית ומפנקת להתענג ביחד. אתם נרגעים יחדיו מתפנקים בצוותא ומתקרבים זה לזה בחוויה נהדרת ומשותפת.

 

 

  1. ניתן לשוחח ביניכם בזמן העיסוי או פשוט להירגע בשלווה בזמן שהגוף שלכם משתחרר מכול הלחץ והמתח של היום יום. התענוג הגדול של לקבל עיסוי משותף במלון בוטיק היא העובדה שאתם לא צריכים לאחר העיסוי לנהוג או למהר או לחזור בזריזות לשגרה הלוחצת. כאשר אתם נהנים מעיסוי מפנק בשניים במלון בוטיק אתם יכולים לאחר העיסוי לחזור לחדר ולנוח ולהירגע בצוותא.

 

  1. מלון בוטיק וחבילות פינוק במלונות בוטיק הן דרך נהדרת להציע הצעת נישואין בלתי נשכחת. דרך חמודה להציע הצעת נישואין במלון בוטיק היא לשלוף תכשיט שיש בו מקום להכניס פתק כמו קופסת זהב קטנה או מעטפת זהב קטנה או תכשיט שיש בו מקום להכנסת תמונות.

 

  1.  בתוך התכשיט ניתן להכניס פתק ובו לכתוב "התינשאי לי?" לאחר שהכלה לעתיד תסיים להתרגש מהתכשיט ותתפנה לבחון אותו לעומק היא תגלה את הפתק החבוי בתוך התכשיט. זאת תהיה התרגשות כפולה ומכופלת. גם שמחה מהמתנה הנפלאה וגם אושר מההצעה המיוחדת והרומנטית.

 

  1. כול הסיטואציה המושלמת הזו בתוך מלון בוטיק שאתם נהנים מחופשה מיוחדת ומפנקת היא פשוט מושלמת. זאת רומנטיקה אמיתית. תזכו בליבה והערצתה של בת זוגתכם שתתחיל מיד לחשוב באושר רב על שמלות כלה מושלמות לאירוע המרגש.

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...