הצעת נישואין מרגשת עד דמעות

אתם מאוהבים. אתם מאוהבים כבר הרבה זמן. אתם מכירים זה את זו כמו את כף ידכם. יודעים על אילו נקודות ללחוץ כדי לשמח, לפייס, לעודד, לעצבן. אתם מכירים את השני כמו שאתם מכירים את עצמכם. איך הוא מגיב לכל סיטואציה, מה משמח אותה, מה מכעיס אותה, מה יטריף אותה. מכירים. אתם יחד כבר זמן מה, ושניכם יודעים מה השלב הבא של מערכת היחסים הזו. רק עדיין לא ברור מתי ואיך זה יקרה. בנתיים, אתם נהנים לעשות כל מיני דברים קטנים ביחד. היא מחפשת מחירים של טיולי טרקטרונים, הוא מארגן טיול סוסים וארוחה רומנטית. מה ששניהם עדיין לא יודעים, זה שתהיה להם הצעת נישואין מרגשת עד דמעות.

 

לוקחים את הצעד הבא

לאהוב מישהו זה להכיר אותו. לדעת בדיוק באילו נקודות לגעת. שניכם כבר יודעים שנועדתם יחדיו, לתמיד. בין אם את פמיניסטית שחיה בעולם מתקדם והגיוני, או בין אם אתה טיפוס שאוהב דברים לפי המסורת, בין אם אתם שני בנים, או שתי בנות- זה כלל לא משנה. מי מציע? זה שרוצה להתחתן. החלק שכן משנה? שתגעו בדיוק בנקודות הנכונות.

הצעת הנישואין הוא עניין שתזכרו כל חייכם. הרגע בו נשלפות טבעות אירוסין ומוצעת ההצעה הנכספת הוא רגע בלתי השכח, רגע מכונן בו החלטתם שאתם אחד של השני לעד. אז נכון, כל צופה בקומדיות רומנטיות יודעת שלא קשה לסחוט כמה לחלוחיות בעיניים תוך הצעת נישואין מרגשת עד דמעות, אבל איך עושים את זה?

 

הצעת נישואין מרגשת עד דמעות

אף אחד חוץ מכם, הלב שלכם, הנשמה שלכם והאהבה שלכם, לא יכול להגיד לכם מה תהיה הצעת הנישואין המושלמת עבורכם. אנשים יכולים לתת לכם טיפים איך ליצור מתכון בטוח לאותה הצעת נישואין מרגשת עד דמעות. אך בסופו של דבר, רק אתם יודעים מה טוב לכם, מה מתאים לכם ומה טוב ומתאים לבן או בת הזוג שלכם. יש אפשרויות רבות ומגוונות, הצעת נישואין במטוס או הצעה בהפלגה, רק הצעת נישואין שבאמת תדבר לליבו או ליבה של בחיר או בחירת ליבכם, תהיה זו שתנצר בליבכם לתמיד, ותרגש אותכם, (אולי אפילו עד דמעות) בכל פעם שתזכרו בה. מזל טוב!

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...