טיולי טרקטורונים וסוסים

השבוע ארוך וברובו המוחלט אנחנו בתוך מבנה, אם אנחנו בבית, בעבודה ואפילו בחדר כושר, אוויר מזגנים הוא עיקר האוויר שאנחנו נושמים. כמובן, שזה לא בהכרח רע, טיולי טרקטורונים וסוסים עם אוויר צח, טיפה רחוק מהעיר, עם קצת שמש ויציאה מהשגרה יכולים להיות דרך נהדרת להוסיף לבריאות הגוף והנפש. מחירים של טיולי טרקטורונים הפכו להיות אטרקטיביים לכל משפחה שמבקשת לשבור את השגרה בסופי שבוע, חגים וימי חופש. לרבים נדמה שטיולי טרקטורונים וסוסים אפשר לעשות רק בצפון הארץ או בדרומה בגלל המרחבים הגדולים אך אין הדבר נכון. גם באזור המרכז ישנם מרחבים גדולים שאפשר לערוך בהם טיולי טרקטורונים וסוסים ולטייל בהם בהנאה.

 

בילוי משפחתי אידיאלי - טיולי טרקטורונים וסוסים

 

טיולי טרקטורונים וסוסים מתחילים בקיץ בשעות הבוקר המוקדמות, מי שיש לו ניסיון בטיולי שטח או טיולי ג'יפים מכיר בוודאי את הלו"ז. כדי להמנע מהשמש הקופחת של שעות אחרי הצהריים. באביב ובסתיו ישנם טיולים במשך כל שעות היום ולרוב מזג האוויר נוח ומתאים. טיולי טרקטורונים וסוסים אמנם מעייפים אך מתאימים כמעט לכל אדם, מכיוון שהם לא דורשים סיבולת פיזיות מרובות( הטרקטורון והסוס עושים את המאמץ... ). בכל מקרה אנו ממליצים על כמה טיפים :

-          להרבות בשתייה לפני יציאה לטיול וגם במהלכו, סביר להניח שהמדריך יעצור מעט להפסקות שתייה אז נצלו אותם

-          מרחו קרם הגנה על האזורים החשופים כדי למנוע כווית מהשמש

-          אין לנסוע ללא קסדה, אפילו לא כמה מטרים!

 

כחלק מיום שלם

 

פעילות כמו טיולי טרקטורונים וסוסים לא לוקחת יום שלם והיא יכולה להיות מעייפת מאוד. אם כבר מפיקים את המקסימום מסוף השבוע אז אולי כדאי לשלב פעילות נוספת, מרגיעה יותר כמו ספא זוגי במחירים זולים אחרי שהחזרתם את הילדים הביתה לנוח. טיולי טרקטורונים וסוסים יכולים להוסיף לכם המון אם החלטתם לבלות את סוף השבוע בצימר בצפון או בדרום, ובבוקר יום שישי או שבת הוספתם טיול עם נופים ואוויר צח. אנו ממליצים על טיול סוסים לאילו שמחפשים קצב רומנטי יותר וטיול על טרקטורון לאילו שרוצים משהו מאתגר יותר ואת הרומנטיקה משאירים לאח"כ. בכל אופן כדאי לבבר פרטים ולהזמין לפחות יום מראש.

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...