טיול טרקטורונים ברמת הגולן

תרבות הפנאי בישראל, ובתוכה התחום של ספורט אתגרי נמצא בשיא של התפתחות. זאת לאור דרישה הולכת וגוברת של קהל שמבקש להעביר את הזמן בהנאה, סיפוק ואיכות, תוך שמירה על בטחון מקסימאלי והוצאות סבירות. טיול טרקטורונים ברמת הגולן התפתחו משמעותית ב-20 שנים האחרונות, וזאת לאור המרחבים הפתוחים הגדולים שיש ברמה, הנופים המדהימים, מזג האוויר הנוח ברוב ימות השנה והתפתחות הרמה כאיזור תיירותי מבוקש. טיולי טרקטורונים למשפחות בצפון וברמת הגולן לרוב מומלץ לשלב עם עוד פעילות אחרי כמו ארוחה משפחתית, ספא לרגיעה מהפעילות הממריצה ואפילו כחלק מבילוי בצימר או בבית הארחה בסוף השבוע.

 

בכל ימות השנה - טיול טרקטורונים ברמת הגולן

 

הקיץ והאביב הם העונות המבוקשות ביותר לטיול טרקטורונים ברמת הגולן, לרוב מגיעות משפחות בסופי שבוע וחגים וקבוצות של מטיילים המבקשים לעשות טיול בטבע המדהים של רמת הגולן יוצאות מידי יום, ובסופי שבוע אפילו מספר הקבוצות גדל משמעותית. מחירים של טיולי טרקטורונים מושפעים מכמה גורמים- ראשית, האם מדובר בסוף שבוע שבו המחיר גבוה יותר, המחיר מושפע גם מאופי הטיול, שטיולי משפחות בקצב רגוע לרוב מעט זולים יותר מטיול טרקטורונים ברמת הגולן בעל אופי אתגרי של טיול שטח שדורש ציוד והכנה גבוהים יותר.

 

כמה טיפים לפני יציאה לטיול טרקטורונים ברמת הגולן

 

-          הזמינו מקומות מראש! במיוחד כאשר מדובר בסוף השבוע, טיולי שטח הינם תופעה מבוקשת מאוד, ובעונת הביקוש מרבית החברות סוגרות את הרשימה כבר באמצע השבוע. ניתן לסגור טיול בעזרת המארחים שלכם בצימר או במלון, אבל שוב –מראש.

-          אם אתם נוסעים לרמה, קחו בחשבון נסיעה של כשעה וחצי מאזור הצפון ושעתיים וחצי מאיזור המרכז, כך שלטיול טרקטורונים ברמת הגולן שיוצא ב-9 צריך לצאת כבר בשש בבוקר.

-          הקפידו על כללי הבטיחות שנמסרים לכם ללא התחכמויות למניהם!

-          שימו לב שעליכם להיות חכמים בשמש – קרם הגנה, כובע, המון מים. רצוי מאוד לאכול ארוחה קלה בלבד לפני ולהביא איתכם חטיף קל.

-          טיול טרקטורונים בצפון יכולים להיות מהנים מאוד אבל שימו לב לסוג הטיול שאתם מזמינים. למשפחות לא מומלץ לעשות טיול אתגרי אלא אם כן אתם מכירים ומכורים לעניין. 

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...