טיול טרקטורונים לבת מצווה

כאשר נכדתי הבכורה ביקשה כמתנת בת מצווה טיול משפחתי טרקטורונים נבהלתי – אומנם אינני סבתא קשישה, יחד עם זאת לא נראה לי שבגילי, עלי לעלות על כלי רכב זה ולנסוע בו בדרכים לא דרכים. הנכדה התעקשה ואנחנו הסבתות נכנענו. היום, לא נשאר לי אלא להודות לנועה המקסימה, שבזכותה חוויתי חוויה שלא האמנתי עד כמה אהנה ממנה.

 

טיול קרוב לבית

לא צריך לנסוע רחוק בכדי לחפש חוויה מפעימה של נסיעה בטרקטורונים, בשפלת יהודה – מרחק של שעה נסיעה מהבית התחלנו את ההרפתקה המיוחדת הזאת, שהיא חוויה המתאימה לכל בני המשפחה בכל גיל: היינו סבתות, הורים, דודים וילדים בגילים שונים - כולם נהנו. טיולי טרקטורונים הם ספורט אתגרי חוויתי, ומסתבר כי ספורט אתגרי הוא לא בהכרח גם ספורט מסוכן.

 

הרכיבה המהירה (לא מידי) על טרקטורונים בשטח הפתוח, ולא בכבישים סלולים, הרוח החובטת בפנים, והמבט על נופי ארץ ישראל מזווית ראייה שונה ממנה שאנחנו רגילים אליה – לא מצד הכביש, אלא בתוך הנוף ממש, כל אלה מהווים חוויה מרגשת, ואחרת לגמרי.

טיולי טרקטורונים רבים מוצעים בכל חלקי הארץ, מאילת שבדרום עד רמת הגולן שבצפןן, אפשר למצוא את האפשרות של טיולים וימי כיף המתאימים לכם. כל טיול הוא אחר מבחינת הנוף, הצומח והמים על פי השינויים בעונות השנה. אנחנו כבר מתכננים את הטיול הבא - באביב.

 

מה עושה מי שאין לו טרקטורונים בחנייה?

טיולי טרקטורונים אינם טיולים יקרים. שכרנו מספר טרקטורונים מחברה אמינה שלה ציוד רב ומגוון. כל טרקטורון מיועד לשלושה אנשים. יש אפשרות לשכור טרקטורונים המצויידים במעין רשת מתכת, שיוצרת הגנה טובה יותר בטרקטורונים. לקחנו שניים כאלה, בהם נסעו הילדים היותר צעירים.

 

ליווה אותנו לאורך כל הטיול מדריך מיומן ומקצועי, שהיה מצויד בערכת חילוץ וגרירה, חלקי חילוף, כלי עבודה וכן פק"ל חובש מלא. למזלנו, לא נזקקנו לכל אלה, אך חשוב לדעת שהם זמינים בכל רגע.

טיולי טרקטורונים מומלצים כדרך מעניינת ומיוחדת למשפחות, לזוגות, לקבוצות מאורגנות של חברים לעבודה, למסיבות רווקים, לגיבוש צוות, ולעוד הזדמנויות וסיבות לחגוג בדרך ייחודית וחווייתית במיוחד.

 

לסיום

אגלה לכם סוד: גם אני נהגתי בטרקטורון. לשם נהינה בטרקטורונים אין צורך בהכשרה מיוחדת, כל מי שברשותו רישיון נהיגה תקף ברכב פרטי יכול לנהוג בטרקטורונים. יש לי רישיון רכב כבר ארבעים שנה. לא חלמתי לרגע שאי פעם אנהג בכלי רכב נוסף על המכונית שלי. הפעם נהגתי בטרקטורון, ואני מוכרחה לאודות – נהניתי מכל רגע!

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...