טיול טרקטורונים למשפחות בצפון

אני אוהבים את הילדים שלנו, ואנחנו רוצים להצליח להגיע למצב בו אנחנו אמנם הההורים שלהם ולא חברים שלהם, אבל להיות מקור לכיף, הנאה ואחדות. אז אנחנו יוצאים כולנו יחדיו לטיול בצפון, במטרה לבלות זמן איכות משפחתי. אבל מה עושים? אם נשאר בצימר, הם ישתעממו. ללכת לספא- לא מתאים לילדים. מסלול הליכה זה מעייף. הפתרון: טיולי טרקטורונים למשפחות בצפון! במסגרת טיולי טרקטורונים למשפחות בצפון נוכל לתת לילדים חוויה מרגשת וחד פעמית, תוך כדי שאנחנו מוציאים אותם מהבית ומתנתקים אותם מהאייפון והפייסבוק. ערך מוסף נוסף הוא נופיו המרהיבים של הצפון הירוק במדינתינו וכמובן, ומעל הכל- אחדות משפחתית מהנה. תוכלו גם לצאת לאחד מאותם טיולי טרקטורונים ברמת הגולן, אבל הערך המוסף של הילדים יתן לכם המון.

 

חופשה גם בשבילכם

חופשה עם הילדים עשויה להיות מעט מעייפת עבור ההורים. הצמדות לאטרקציות לילדים יכולות לשעמם מעט. פחות כיף להיות מביט מהצד וכנראה שתסתכלו על ילדכם המאושרים ותחייכו לעצמכם אבל באותה נשימה תפנטזו על הפלגה רומנטית לזוג ביאכטה. טיולי טרקטורונים למשפחות בצפון זו ההזדמנות שלכם לעשות משהו שאתם והילדים תוכלו כולכם להנות ממנו. פה אין צופים מהצד. כל זוג על טרקטורון, משפריצים בוץ לצדדים ומתלהבים מהנוף. באחד מאותם טיולי טרקטורונים למשפחות בצפון תוכלו להנות מילדיכם, והם מכם, באופן שיוויוני ומאחד.

 

תוספות לטיול משפחתי

כשתצטרפו לאחד מאותם טיולי טרקטורונים בצפון, או תקיימו טיול פרטי עם מדריך תוכלו להעניק לטיול טרקטרונים ערך מוסף. במידה ותסכמו על כך מראש, תוכלו להנות תוך כדי אותם טיולי טרקטורונים למשפחות בצפון מארוחות בטבע, מסלולים ייחודיים הכוללים פרדסים או אתרים היסטוריים, לשלב סיפורים על המקומות ולהפוך את החוויה, מעבר להיותה חוויה כיפית ומרגשת, גם לחוויה מלמדת ומעט חינוכית, אבל בלי שתרגיש ככזו. באופן זה תוכלו להטמיע בילדיכם את אהבת הארץ, האהבה לטייל בה ולתור אותה וכן מושג בהיסטוריה שלה.

טיולי טרקטורונים למשפחות בצפון זה חוויה לכל המשפחה, שתהיה כיפית, מעשרת ומלכדת. ומי יודע, אולי בטעות גם אתם תלמדו משהו חדש!


יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...