טיול סוסים וארוחה רומנטית

בין אם היית זמן רב לבדך, והזמנת חבילות ספא ליחיד במרכז, ועכשיו מצאת זוגיות טרייה, ובין אם אתם בזוגיות כבר של שנים ומורגלים להזמין ספא זוגי במחירים זולים, אתם זקוקים לשינוי. כולנו זקוקים לשינוי. כולנו זקוקים לשינוי בשגרה שלנו, לחוויות חדשות, לריגושים. כולנו זקוקים לחוויות חד פעמיות שימלאו אותנו בכיף, אנרגיות ושמחה. בשביל לשבור את השגרה אפשר לעשות כל מיני פעילויות. החשובה מבינהן- צאו מהבית. דור המסכים הנרקם מולנו, וההתמכרות לאינטרנט, מחשב ומכשירים סלולאריים כולא אותנו בתוך הבית לשעות וימים. צאו החוצה. תקשרו פנים אל פנים, תחוו חוויות חדשות. אחד האפשרויות העומדות מולכם, היא טיול סוסים וארוחה רומנטית.

 

טיול סוסים וארוחה רומנטית על החוף

דמיינו את תחושת האושר שעוטפת אתכם באותו טיול סוסים וארוחה רומנטית. אתם דוהרים על סוס אצילי ומרשים, הרוח נושבת בשערכם, לצידכם בן או בת זוגכם האהובים. אתם מתחילים לאט, ומתחילים להגביר קצב. אתם אחד עם הסוס ומתחילים לדהור. פועלים יחדיו כמכונה משומנת. מגיבים אחד לשני לכל תנועה. אתם דוהרים על החוף, מסתכלים על הגלים. השמש מתחילה לשקוע והשמיים מקבלים גוון ורדרד כתמתם. אתם מגניבים לבת זוגכם חיוך קטן, רואים שגם היא מחייכת. משוחררים, חופשיים. אתם יורדים מהסוס לעצירה קצרה, מתסכלים על השמש נותנת את אותותיה האחרונים ונעלמת מאחורי הגלים. אתם חולצים בקבוק יין, ופותחים סלסלת פיקניק שהוכנה עבורכם. אתם סועדים ארוחה קלה ושותים כוס יין. אושר מוחלט. טיול סוסים בצפון וארוחה רומנטית היא דרך מושלמת לסיים את היום, לחדש כוחות ולזכות לזמן איכות שמהווה חוויה חד פעמית.

 

מה אסור לשכוח

ראשית, כשאתם עורכים טיול סוסים וארוחה רומנטית, חפשו חוות סוסים באיזור מגורכם שיכולים להתאים לדרישותיכם. חוות סוסים שונות מציעות טיולי שונים בנוף שונה. חלקם יציעו לכם לדהור על הדיונות, חלקם ביער או חורשה. חוות אחרות יציעו לכם רכיבה על הים. אל תשכחו מדריך מוסמך, קסדה, מכנסיים ארוכים ונעליים סגורות. שום דבר לא יפגע לכם באותו טיול סוסים וארוחה רומנטית. זוהי חוויה שתהיה איתכם לתמיד.

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...