טיול סוסים וצימר בצפון

טיולי סוסים הם הם אחת מהאטרקציות והפעילויות הפופולריות ביותר עבור טיולים בצפון הארץ. טיול סוסים טיפוסי מאפשר בין שעה לשעתיים של כיף והנאה, וזו גם דרך טובה להינות מהנוף של צפון הארץ. זאת, בניגוד למשל לטיול סוסים במרכז הארץ שבשל הבנייה הרבה נעשה לעיתים בחווה עצמה או במסלול טיולים מצומצם.

מדובר גם באטרקציה יחסית נגישה, מכיוון שקיימות חוות סוסים ברחבי כל אזור הצפון, ובכלל זאת מחוז חיפה, הגליל, עמק יזרעאל וגם בגולן.

הרכיבה עצמה גם ידועה בסגולות הבריאותיות שלה ובהשפעה הטובה שהיא מותירה בגופנו ובנפשנו ומאפשרת חוויה לכל המשפחה.

אם כך, נותרת עבורנו רק שאלת המחיר, שכן כמו בכל תחום פעילות אחר, גם רכיבה על סוסים יכולה להיות מתומחרת בטווח עלויות רחב למדי. אם טיולי סוסים בצפון בזול הוא מה שאתם מחפשים, תרצו לעשות זאת במחיר הנמוך ביותר.

אפשר לשלב את הטיול הרומנטי עם צימר באמירים או בכל מקום אחר בצפון, החוויה יכולה להיות מתאימה בדיוק! כמו כן קיימות 2 אפשרויות עיקריות להוזיל את מחיר טיול הסוסים שלכם. הן לא מתאימות לטיולים של הצעת נישואין רומנטית (דבר מקובל מאוד בטיולי סוסים), אך בהחלט יתאימו לטיול רגיל ופשוט.

 

הצטרפות לקבוצת רכיבה קיימת

חוות הסוסים השונות מקיימות מעת לעת (במיוחד בימי חופש וסופי שבוע) אירועים של רכיבה קבוצתית המאפשרות לכל המעוניינים להצטרף ולרכב בקבוצה מעורבת.

מכיוון שמדובר במדריך אחד או מספר מצומצם של מדריכים המתחלקים על פני קבוצות רבות של רוכבים, עלות הרכיבה למשתתף היא נמוכה יותר.

 

רכיבה בקבוצה גדולה

האפשרות הנוספת משתמשת למעשה באותו המנגנון של הצטרפות לקבוצה קיימת, אלא שבמקום להצטרף לקבוצה עם אנשים זרים, תוכלו פשוט לארגן לעצמכם טיול עם חברים שלכם, קרובי משפחה, מכרים וכו'.

בדרך כלל חוות הסוסים נוהגות לתמחר רכיבה בתור מחיר עבור כל משתתף, אך בקלות ניתן להתמקח ולבקש מחיר לפי קבוצה, שכן העלות העיקרית – המדריך, מתחלקת בין כולכם.

נסו לארגן קבוצה של 8-10 משתתפים, אפילו הציעו למכרים בפייסבוק להצטרף אליכם לרכיבה, ותזכו להוזלה משמעותי במחיר אותו תשלמו עבור רכיבת הסוסים שלכם.

 

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...