טיול סוסים זוגי רומנטי כשעה וחצי

הפעם הראשונה שרכבתי על סוס היתה בגיל 8. קצת פחדתי לעלות כי זו חיה מאוד גבוהה. אבל ברגע שעליתי עליו, הרוחב שלו השרה בי ביטחון. מאז זה סוג של רומן קטן, רכבתי מאז אינספור פעמים. סוס היא חיה יפה ואצילית, שמתחברת לנו במוח במשחק אסוציאציות קל לתקופתיות ורומנטיקה. היי, לא סתם קוראים לו "האביר על הסוס הלבן". החלק הכיפי הוא, שכשהמדריך מספיק טוב, והסוס מספיק ממושמע- לא צריך המון ניסיון כדי להרגיש כמה קאובוי במערב הפרוע. זה יכול להיות רכיבה קלילה על חוף הים כשהבריזה מלטפת אותך, או דהירה עצבנית, חוויתית ומטורפת על הדיונות. טיול סוסים זוגי רומנטי כשעה וחצי הוא החוויה המושלמת לזוג, שרוצה טעימה של חוויה, זמן איכות משותף ואולי אפילו קצת זוית ראיה שונה. מי יודע, אולי אחרי שפעם אחת היא תראה אותך רוכב, היא כבר תראה בך אביר. אולי שווה לבקש סוס לבן.

 

טיול סוסים זוגי רומנטי כשעה וחצי

טיול סוסים היא ההזדמנות המושלמת לחוש ניתוק, חופש, שלווה. טיול סוסים זוגי רומנטי כשעה וחצי זוהי ההזדמנות לחוש את זה יחד עם בן / בת זוגך. תוכלו לקחת הפסקה קלה מטיול הסוסים, לרדת לקרקע, לפרוס שמיכה, לפתוח בקבוק יין ולהנות מהנוף ומהרוגע. אגב, אם אתה מחפש בנרות עבור הצעת נישואין רעיונות רומנטיים, כנראה שתמו חיפושייך. אתה לא חייב הצעת נישואין על יאכטה בהרצליה. שניכם לבד, על החול. שני סוסים עומדים בצד וממתינים ובקבוק יין, זה כל מה שאתה צריך!

 

איך לתזמן את האירוע?

כשאתם קובעים טיול סוסים בצפון, הקפידו על השעה בה אתם מתחילים. בחודשי הקיץ, אולי כדאי פחות לערוך את הרכיבה בשעות השיא (שכן מומלץ גם לרכבי במכנסיים ארוכים עבים כגון ג'ינס ונעליים סגורות). כמובן שבשביל להוסיף לנוף ולתפאורה המושלמת בלאו הכי, נסו לכוון לשעות השקיעה, כשמזג האוויר מושלם והתנאים כולם לטובתכם.

אבל האמת היא, שבטיול סוסים- קשה לפספס. הכל כבר שם. הארץ היפה שלנו, החיה המדהימה הזו, ואתם. מה עוד צריך? אולי רק איזו מתנה רומנטית שתמתיק את החוייה

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...