טיסה רומנטית ליום הולדת

 " אוטוטו יש לה יום הולדת. הפלגה רומנטית ליום הולדת כבר עשיתי לה לפני שנתיים, ושנה שעברה יצאנו לארוחה רומנטית במסעדה יוקרתית, אז מה השנה ? אני חייב להיות מקורי הפעם "

 

אז אם השנה אתה מתלבט ורוצה להשקיע יותר, יש לנו רעיון - טיסה רומנטית ליום הולדת. טיסה בשמי הארץ או מעבר לים, אך אז תצטרך לעשות את כל הסידורים הנכונים, ויזה לארה"ב וכל מה שכרוך בכך. בטיסה רומנטית תכלו להנות מחוויה יוצאת דופן, מרגשת, אינטימית ושוברת שגרה. רבים חושבים שטיסה רומנטית ליום הולדת היא הוצאה כספית גדולה, אך טעות בידם –טיסה רומנטית ליום הולדת אורכת כמה שעות לכל היותר והמחיר שלה אפשרי לכל כיס. כמובן – שיום הולדת היא הזדמנות נהדרת להוציא קצת כסף ולהשקיע בזוגיות.

 

מה מקבלים כאשר מזמינים טיסה רומנטית ליום הולדת ?

 

כאשר מזמינים טיסה רומנטית ליום הולדת מקבלים לרוב גם יין ושוקולד בתוך סלסלה שמחכה לכם, וישנה אפשרות גם להוסיף כיתוב על הקרקע לפי רצונם "אוהב לנצח" או אפילו " התינשאי לי ? " וככה השגתם הצעת נישואין מרגשת עד דמעות. טיסה רומנטית ליום הולדת אפשר להזמין כמעט בכל שעה, החל משעות הבוקר המוקדמות וליהנות מהזריחה( אחר כך אפשר להמשיך לארוחת בוקר זוגית וספא איכותי), אפשר גם להזמין טיסה רומנטית ליום הולדת בשעות היום אם לא בא לכם לקום מוקדם ולהוסיף לכם עוד פעילויות לפני או אחרי. המלצה שלנו היא לקחת טיסה רומנטית ליום הולדת בשעות השקיעה בגלל הנוף המדהים של השמש השוקעת, כאשר גם טיסה לאור ירח מלא היא חוויה יוצאת דופן . יש אפשרות להזמין שובר אם אתם מתקשים לתאם לבן\ בת הזוג שלכם את התאריך שהוא פתוח, ומקבל השובר של טיסה רומנטית ליום הולדת יזמין לתאריכים שנוח לו. ככה שאם לקחתם טיסה רומנטית ובא לכם לפנק את ההורים, את האחים או סתם זוג חברים – זוהי בהחלט אפשרות מעניינת.

טיסה זוגית ממריאה מכל מקום בארץ – יש שדות תעופה קטנים במרכז, בצפון ובדרום ככה שלא צריכה להיות לכם בעיה גדולה להגיע ולעשות את ההפתעה ואם מתחשק לכם נוף שונה(מדברי, עירוני או ירוק) אתם יכולים פשוט לטוס איפה שמתאים לכם יותר. 

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...