מתנות לחתונה

מתנות לחתונה – אנחנו לא חייבים לתת צ'ק שמן מספיק מתנה יפה

שחבר או קרוב משפחה מתחתן, הנוהג הוא בדרך כלל לרשום לו צ'ק יפה וברכה. הצ'ק אמור לעזור לו לשלם על האירוע ואם הוא הצליח להחזיר את כל עלויות החתונה אז הצ'ק אמור לעזור לו ולבת זוגתו להתחיל את חייו בצורה טובה יותר מבחינה כלכלית.

אך מה יקרה אם נחשוב על מתנות לחתונה שאינן צ'ק? האם נפגע בעקרון קדוש? האם החתן והכלה ייעלבו? להיפך, יכול להיות שאם נשקיע ברכישת מתנה יפה, לא רק שהם לא ייעלבו אלא יתרגשו וייהנו, יאהבו את הרעיון שאנחנו השקענו מחשבה ולא רק כתבנו סכום על הצ'ק על פי חישובים שונים. כמו כן, יכול להיות שהמתנה שנקנה דווקא תהיה חיובית עבורם מבחינה כלכלית, נניח והם תכננו לקנות אותה לעצמם, אז הנה חסכנו עבורם כסף.

הרעיון של מתנות לחתונה איננו חדש כמובן, אך בשנים האחרונות אנחנו רואים חזרה אליהן, בין היתר בגלל שהרבה מאוד אנשים מרגישים שלתת צ'ק בחתונה זה לא אישי ולא מכובד מספיק. זה נכון הן במקרים של חברים והן במקרה של קרובי משפחה. אז הרצון לתת משהו אישי ומיוחד גובר על הרצון לכסות את המנה בחתונה או לחילופין לתת לזוג הצעיר צ'ק בעזרתו אולי הם יוכלו להתחיל את החיים על רגל ימין מבחינה כלכלית.

דוגמאות למתנות לחתונה

חשוב לציין, בשביל שמתנה לחתונה תהיה מרגשת ומיוחדת, אנחנו צריכים להשקיע ולברור בין מגוון מתנות. אנחנו לא יכולים לרכוש "סתם" מתנה אלא צריכים לחשוב מה הזוג הצעיר צריך ומה הוא ירצה, איזו מתנה תגרום להם להתרגש ולהרגיש שאנחנו באמת השקענו מחשבה ברכישת המתנה.

הזמנה לצימר – אומנם זו יכולה להיות מתנה קצת יקרה, אך תחשבו על בני הזוג שיפתחו את המעטפה ויגלו שיש להם בפנים הזמנה זוגית לסופ"ש בצימר? אחרי כל הארגון של החתונה, זה בוודאי מה שהם רוצים וצריכים.

הזמנה לספא – אומנם פחות יקר אך לא פחות מרגש, הזמנה זוגית לספא עם כל הטיפולים והפינוקים. כל זוג ישמח לקבל מתנה כזו, אותה הם יוכלו לממש רגע לפני שהם חוזרים לחיים.

הפלגות – מה יותר רומנטי בלצאת עם בן או בת הזוג אל הים הגדול ביאכטה שיש בה שף פרטי שמכין ארוחה טעימה? הרומנטיקה לא חייבת להיעצר ביום החתונה היא יכולה להימשך הרבה אחרי ולצאת אל הים הגדול.

טיולי סוסים – זוגות שאוהבים חיות יכולים לקבל מתנה מיוחדת לחתונה, טיול סוסים בשבילים מיוחדים אל מול נופים מרהיבים, כחלק מהטיול אפשר לארגן להם ארוחת צהריים יפה או ארוחת ערב מול שקיעה. זו מתנה שלא מתאימה לכל זוג ולכן אם קונים אותה, סימן שהשקעתם מחשבה וידעתם שהיא מתאימה לזוג שלכם.


יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...