מתנות ליולדת

אם יש משהו שכל אמא יכולה להגיד לכם זה שהשנה הראשונה היא הקשה ביותר עבורה. אישה אחרי לידה צריכה את התמיכה של החברים והמשפחה שלה בצורה דיי ברורה על מנת גם לא להרגיש מחוץ לתמונה וגם לא להרגיש שהיא לבד במערכה.

 

יש הרבה מאוד חנויות בישראל שמצליחות לחדש ולרגש במתנות מקוריות לאישה בצורה אמהית ואמיתית. מתנות מקוריות כמו חבילות ספא ופינוקים לאישה שהפכה לאמא. לתת לה את ההרגשה של אחרי 9 חודשים, היא יכולה לחזור להיות אישה ללא כאבים ועם הרבה ביטחון. כמובן שעל מנת להקל על עניין התקציב אפשר ורצוי מאוד לעזור עם מתנות קצת יותר לתינוק שנולד, מארזים עם מגוון מתנות כמו בגדים חדשים, מוצצים חדשים, סדינים ואף טיטולים, העיקר שההורים הטריים לא ירגישו מעמסה מבחינה כלכלית (מה שבדרך כלל קורה להורים חדשים)

 

מתנות לידה שיחממו את ליבה של האם

היא מאוד אוהבת מתנות לעצמה ונזכרת בכל רגע כמה תענוג זה היה לחזור לשגרה עם פרס כזה גדול, עכשיו, יש את התקופה הזו שקונים את כל מה שרק אפשר שאפילו בטעות נחשב ל"טוב" עבור התינוק, כאן לרוב נכנס התפקיד של המבקרים, המשפחה והחברים. אנשים אשר רוצים לעזור בצורה כלכלית עם טוויסט נעים של מתנות מקוריות אמיתיות, החל מכריות, סדינים, שמיכות מצוירות עם דמויות אהובות על המשפחה ולהעביר בצורה כזו לתינוק / הנכס החדש במשפחה.

 

כמה רעיונות טובים לקניית מתנות ליולדת ולתינוק:

  • ביגוד ראשוני לתינוק - אוברולים, בגדי גוף ארוכים לחימום ללא תלוי בעונות, גרביים וכובע
  • תיק בריאות לתינוק - תרופה להורדת החום, משאבה לנזלת, צמר גפן, מדחום וכד'
  • תיק חיתול צמוד - כל אם צריכה שיהיה לה תיק חיתול לתינוק, למה שלא תיהיו אתם הראשונים שתקנה לה: חיתולים חד פעמיים, מגבונים לחים, משחה לניגוב לאחר הניקיון, שמן רחצה חיתולי טטרה וכד'
  • האכלה(!) - בקבוק לתינוק, דייסה, סטריליזטור, ותכשירים לפעולות גזים של התינוק

 

יש מספיק דברים שיכולים לעזור כיום להורים החדשים ובמיוחד לאישה, לאמא הטרייה. אתם רק תחליטו אם תרצו לקנות לה מתנות שיותר למען התינוק, למען האישה או למען התקציב הכלכלי של ההורים ולעזור בקניות שלאחר לידה.

    יש לך שאלה?

    ...Loading...
    Loading...