מתנות מיוחדות למבוגרים

 בשביל להכין מתנה שתקלע מכל הכיוונים, צריך לענות על יותר מצורך או רצון אחד אצל האדם אליו אנו מכוונים את המתנה. כאשר אנחנו רוצים לשמח את חברנו או בן המשפחה, יש לחשוב, מה הוא צריך, האם יש דרך לספק לו את הצורך הזה בצורה משולבת בתוך המתנה, ואיך אפשר  בעצם לתת לו כמה מתנות במתנה אחת. כאשר מדובר למשל, במתנה לסב או לבן משפחה מבוגר כלשהו, אנו יכולים לספק לו כמה צרכים בעזרת מתנות שיעשו טו בעל הלב. כמו למשל שעוני אומגה, או טלפון נייד למבוגרים. מכשיר שכזה עונה על צורך להשתמש בטלפון בצורה נוחה, עוזר למבוגרים לשמוע טוב יותר ואף להרגיש בנוח עת הם מדברים בטלפון, דבר שלעיתים קרובות גורם לאי נוחות בגלל הצורך לצעוק, או חוסר היכולת להסתדר עם כפורים קטנים במקשי הטלפון.

 

מאפייני טלפון סלולארי למבוגרים
כמה דברים צריכים להתקיים בטלפון נייד למבוגרים. ראשית אין צורך בעודף אפשרויות הקיימות בסמארטפונים אותם אנו מכירים. גלישה משוכללת באינטרנט או אפליקציות מתקדמות לא יעשו כאן שום ערך, אלא בדרך כלל יפגעו בחוויית המשתמש, כאשר לעיתים קרובות משתמש מבוגר רוצה בעיקר לתקשר דרך מכשיר הטלפון שלו, ולא להעמיס עליו באפליקציות למיניהן כך למשל במכשיר מסוג דורו תשומת הלב היא על האפשרויות בטלפון הרלוונטיות למשתמש ולא באופן רנדומלי.

 

גודל המקשים – מקשים גדולים וברורים, קלים לשימוש, עושים אפקט חיובי מאוד על משתמשים מבוגרים, כאשר החיוג מתבצע בקלות, אפשר להתייחס למכשיר הטלפון ביתר סבלנות ולא מתעוררים קשיים במהלך השימוש הבסיסי – לחייג.

 

רמקול מוגבר – השמיעה היא פקטור משמעותי, כאשר מוטבע מכשיר שמיעה משוכלל בתוך הטלפון, הוא מקל משמעותית על השמיעה מהמכשיר, וחוסך מהצד השני את הצורך לצעוק לאורך השיחה. כאשר תנאים אלה מתקיימים יש דגש על הדברים החשובים לאדם אליו אנו מייעדים את המתנה, אפשר לראות כיצד האוכלוסייה הזו, שבדרך כלל סולדת מחידושים טכנולוגיים, מעריכה את השוני ואת הערך המוסף של המכשיר.

 

לסיכום – טלפון נייד למבוגרים, כמו גם מתנות אחרות כמו שעוני רולקס למשל, עונה על כמה צרכים ומהווה בכך מתנה מאוד מוצלחת, אין צורך להשקיע בכיוונים אשר אינם מדברים לאדם אליו אנו רוצים לייעד את המתנה, אך כאשר המכשיר הוא נוח לשימוש, קל לשמיעה ולתפעול – הצלחת המתנה מובטחת.

למידע נוסף ראו -  מתנות מיוחדות

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...