מתנפחים למכירה

החלום הכי גדול של כל ילד, וגם אולי של כמה מבוגרים הוא חדר ג'ימבורי או מרתף ג'ימבורי בבית, בו ניתן יהיה לפרוק אנרגיה בכל עת, להזמין חברים ואפילו לערוך ימי הולדת כייפיים. לרבים מאיתנו זה נראה חלום בלתי מושג, אך אם יש מקום בבית על מנת להקצות לחלום הזה, ותתקציב מסויים, אולי יהיה גם לכם נחמד לגלות שזה איננו חלום עבורכם, אלא מציאות שיכולה להתממש. חברות רבות מציעות כיום מתנפחים למכירה, הן לחברות והן לפרטיים ובכך מסייעות לחלום להפך למציאות ושגרת חיים.

למה לקנות מתנפחים למכירה?

הסיבות לרכישת מתנפחים למכירה הן רבות ובראשן הסיבה הגדולה מכולם- כי יש ילדים קטנים בבית שיודו לך על הקניה גם כשהם יגדלו מפני שהם עדיין יאהבו להשתטח על המתקנים הללו. סיבה שניה היא הבטיחות היחסית שבמתקנים אלו, ביחס למתקני שעשועים רבים אחרים, שכן גם אם מתרחשת נפילה, לרב עוצמתה תבלם על ידי האוויר הכלוא, אם כי יש יוצאים מן הכלל, כמו בכל דבר. בנוסף, היות ובחודשי הקיץ חם נורא בחוץ ולא תמיד ניתן לצאת ולהשתעשע מחוץ לטווח המזגן וכן בחורף גשום וקר ולא נעים להיות במתקנים בחוץ, מתנפחים למכירה בבית הם יתרון עצום להעברת הזמן בבית בכיף והוצאת אנרגיה, שלא היית רוצה שתוצא על הספה בסלון. בניית ג'יימבורי בבית ממתקנים מתנפחים למכירה, תחסוך לך הוצאות רבות על נסיעה לג'ימבורי הקרוב, במיוחד אם יש לך יותר מילד אחד בגילאים הללו. סייבה נוספת שאולי לא תודה בה, אבל גם אתה היית רוצה ג'ימבורי בבית.

כיצד פועלים המתנפחים למכירה?

מתקנים מתנפחים עובדים על עיקרון פשוט, המבוסס על ניפוח באמצעות משאבה חשמלית, עד כדי הגעה ללחץ אויר מקסימלי, אך לא מדי, על מנת שניתן יהיה לקפוץ על המתקן מבלי לגרום לו להתפוצץ וכן באופן כזה שימנע נזקי קפיצות חזקות ונפילות. כל המתנפחים למכירה חייבים לעמוד בתו תקן אירופאי, אשר מקובל גם בישראל, בעבור מתקנים אלה. תקן זה מחמיר מאוד וקפדני ביותר לגבי בטיחות המוצרים, אך במקביל חובה לתחזק את המתקנים באופן שוטף ולא להעמיס עליהם משקל או להסב אותם לשעשוע שאינו מתאים להם. מבחר המחירים בעבור המתנפחים למכירה נע בין מאות שקלים לאלפי שקלים, תלוי ביצרן, במשווק, בגודל המתנפח ובתקציב המצוי לשם כך. המתנפחים פופוולריים למכירה ביתית הם המגלשה, לרבות מגלשת קצף, וכן טרמפולינה בצורות שונות, אשר ניתן לשלב בה כדורים ולקפוץ בה ללא חשש מנפילות לצדדים.

המאמר באדיבות עולם השעשועים – הפקות אירועים ואטרקציות. למידע נוסף על מתנפחים בקרו באתר. 

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...