ספא לגיל הזהב

היום, העולם מכיר בחשיבות של איכות חיים ומקדם אותו באמצעות מגוון של דרכים בקרב הקהילות השונות. גם שינויים פשוטים בחיי היום יום, מאפשרים לכל אדם להגיע לתוצאות מדהימות מבחינת הבריאות, הרווחה והמראה הפיזי.

 

יום בספא הוא פינוק מבורך שנהנים ממנו צעירים ומבוגרים כאחת. עם זאת, לבני גיל הזהב יהיו צרכים שונים ומגבלות לעומת הצעירים. טיפולי הספא מתמקדים בעצימות נמוכה להקלת על כאב ומיישמים היגיינה בסיסית (ג'קוזי, סאונה) שעוזרת למבוגרים לחוש טוב ולהיראות במיטבם, מבפנים ומבחוץ.

 

בדרך כלל, ספא מקצועי ואחראי יציע ללקוחות מגוון של שירותים מעולים שמבוצעים על ידי מעסים מורשים באווירה נעימה ורגועה שבה הקשישים חווים את היתרונות הרבים שקשורים לעיסוי טיפולי. גם בתי דיור מוגן בשרון למשל, בעיקר אלה היוקרתיים, מציעים לדיירים מתקנים שכוללים ג'קוזי, סאונה, בריכת שחייה וחדר כושר – לרווחתם ולבריאותם של הדיירים הקשישים.

 

אנשים בגיל הזהב שמטופלים בספא בג'קוזי, בסאונה ובעיסוי טיפולי מקצועי נהנים מתוצאות נפלאות שמאפשרות לקדם את הבריאות שלהם. העיסוי הטיפולי בספא יכול לסייע באופן משמעותי לבני גיל הזהב שחווים שינויים פיסיים וקוגניטיביים כאחת.

 

לעיסוי הטיפולי יש יתרונות בטיפול בדלקת פרקים על ידי שימון, עיסוי והגדלת טווח התנועה. העיסוי מוריד את לחץ הדם ומפחית את הבצקת, משפר את היציבה על ידי הפחתת המתח בשרירים, משפר את זרימת הדם, מגדיל את כוח השרירים, משפיע על שינה עמוקה וארוכה יותר, מגביר את רמות האנרגיה הטבעיות, משפיע על איכות גבוהה יותר של המנוחה, מפחית את הלחץ ומשפיע על תחושת רגיעה ללא מתח, מקדם באופן כללי את הבריאות ואת הרווחה.

 

בנוסף, הטיפול בג'אקוזי, סאונה או עיסוי שימושי מאוד בטיפול בחולי אלצהיימר שכן הוא מקל על ההרפיה ועל יצירת תקשורת.

 

טיפולי הספא השונים לבני גיל הזהב הם פתרון טבעי לבעיות בריאותיות רבות שקשורות בתהליך ההזדקנות, והוכחו כטיפולים יעילים בשיפור יעילותם של הטיפולים הקונבנציונליים.

 

קיימים גם עיסויים במים, כמו ה-Massage Watsu שמאפיין ספא בסגנון אסיאתי וזמין בכמה מכונים. הטיפול מתקיים בבריכת מים חמים, מסייע למתרגלים להחזיר את טווח התנועה, ומנקה חסימות שקיימות במערכת הדם של המטופל. קשישים נהנים מנוכחות מתמדת של מטפל שמעסה ותומך במטופל באמצעות סדרה של מתיחות עדינות. מי שסובל ממחלת פרקינסון, דלקת פרקים ופיברומיאלגיה, ימצא בספא וואטסו עיסוי מרגיע ומועיל מאוד.

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...