ספא מפנק ליום הולדת

מחפש לפנק את החברה במתנת יום הולדת מדהימה ? ארוחה במסעדה כבר עשיתם, פיקניק בפארק גם היה, השנה אולי כדאי להזמיןיום פינוק זוגי במלון ספא ? אם לא רוצים יום שלם – לא נורא, חבילת ספא מפנק ליום הולדת לכמה שעות יכולה להספיק. ספא כולל לרוב מסאג' מפנק, לרוב עיסוי שוודי עם שמנים ארומאטיים, טיפולים קוסמטיים לפי בחירה (טיפול פנים, פילינג גוף ואמבט שמנים), ארוחה קלה וקצת זמן אינטימי בחדר. בהחלט דרך מרעננת, מפנקת וכיפית לחגוג יום הולדת, בלי הרבה רעש ובלאגן, רק שניכם ופינוקים בלי סוף. ספא מפנק ליום הולדת שונה ממסיבה – אתם חוזרים מלאי אנרגיה ולא עם צורך לנוח, אז אולי את המסיבה תדחו לשנה הבאה ?

איזה פרטים כדאי לדעת לפני שמזמינים ספא מפנק ליום הולדת ?

- עדיף הפתעה, אם אתה יכול, פשוט תגיד לה שהיא לוקחת יום חופש ותזמין מקום, תספר רק שתגיעו. אפשר אפילו להתחיל במשלוח מתנות רומנטי ליום ההולדת שלה, ולהמשיך בספא מפנק. כל זה יהיה מוצלח בתור הפתעה. אם אתה יכול – אפילו שוחח עם הבוס שלה בעצמך וסדר את החופש, ככה שהיא בטוחה בבוקר שהיא בדרך לעבודה, היא בעצם בדרך לספא מפנק ליום הולדת.
- ספא מפנק ליום הולדת אפשר לצריך להזמין במיקום קרוב, נסיעה ארוכה לפני תביא אתכם למקום מותשים ונסיעה ארוכה אחרי היא מייגעת ולא כיפית.
- רוצה לעשות יום כיף מושלם, אולי כדאי לסגור את היום אחרי הספא בהפלגה רומנטית לזוג ביאכטה ? יין, שקיעה, שוקולד איכותי זוהי התפאורה המושלמת לסגור יום הולדת מושלם!
- וודאו את המחיר, התמורה והאיכות של הספא שאתם מזמינים. אל תתפתו להצעה שהיא זולה באופן חריג ולעומת זאת – תשלום יקר אינו מבטיח תמורה מלאה. אספו כמה המלצות לפני, קראו קצת ברשת על המקום וכך החליטו.
- דאגו שאתם מקבלים עיסוי מאדם מורשה – עיסוי הוא משהו שלא כל אדם יכול לעסוק בו, יש צורך בהכשרה מתאימה וזאת כדי להבטיח שתקבלו טיפול מקצועי. אדם שלא מורשה לעסוק עלול לגרום נזקים חמורים לגוף שלכם ואין סיבה שספא מפנק ליום הולדת יהפוך לאירוע שלילי. 

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...