רעיונות למתנות מקוריות לאירוע חשוב

מועד יום ההולדת של החברה הטובה ביותר מתקרב ואת שוברת את הראש מה לקנות לה השנה? הילד עומד לסיים בית ספר יסודי ומתחשק לכם לציין את המאורע באמצעות הענקת שי מרגש? על רקע האירוע החשוב שמתקרב, קבלו כמה רעיונות למתנות מקוריות שישמחו את היקרים לכם ושיאפשרו לכם להביע את שמחתכם בשמחתם.

 

 

שלושה רעיונות למתנות יוצאות דופן וייחודיות


שימושי זה הכי אחי!: יש הטוענים, שהמתנות המוצלחות ביותר הן המתנות השימושיות, שיישרתו מבחינה פרקטית את מי שמקבל אותן. במילים אחרות, המאורע שלרגלו נקנית המתנה פחות חשוב, חשוב יותר איזה פריט או חפץ היקרים לכם תכננו כבר הרבה זמן לקנות, אך לא יצא להם. 


אם נחזור לרגע לחברה הטובה ונניח שהיא כבר הרבה זמן מספרת לכם על התיק המשגע שראתה בחנות, אבל לא הייתה מסוגלת לקנותו בשל מחירו הגבוה, אם תקנו לה אתם את התיק עליו היא חולמת, היא וודאי תקפוץ עליכם מרב שמחה ואושר. אם עלות התיק גבוהה מידי ליכולות שלכם, תוכלו להתחלק ברכישה עם עוד שתיים, שלוש חברות קרובות נוספות.

 

מתנות מפנקות במיוחד: אלה מביניכם שאוהבים לפנק ושהם לא חובבים גדולים של פרקטיקה, יוכלו ללכת על הכיוון של מתנה שהיא בבחינת "מותרות"  ושיש בה אלמנט ראוותני, אך שדווקא בשל היותה כזו, היא תהיה מיוחדת עבור הנמען שלה, שלא היה קונה אותה לעצמו. כך למשל, שובר מתנה ליום פינוק בספא יהפוך כל אישה, אם, דודה או סבתא למאושרת, מאחר שהן הרי כל כך הרבה פעמים רצו לעשות מסאג', אך לא הרשו לעצמן להוציא סכום כסף גבוה על משהו שהוא לא באמת חובה, אלא יותר בבחינת לוקסוס.
מציאת בתי ספא על המפה תאפשר לכם לבחור את המקום המתאים ביותר לרכוש דרכו את תלוש המתנה, מבחינת הקרבה הגיאוגרפית שלו למקום מגוריה של מי שעתידה לקבל את השי שלכם.

 

 

מתנות למי שיודעים להעריך השקעה ויצירתיות 

אפשר להתחיל כל חגיגה ולהכין את הקרקע לכל מתנה עם צימר מפנק בדרום או בצפון, למשל, ההתחלה כבר תהיה טובה מבחינתכם. ואם בעלי השמחה שאמורים לקבל את המתנה הם לא אנשים חומריים ויודעים להעריך מתנות שהושקעו בהן זמן ואנרגיה יותר מאשר כסף, תוכלו ללכת על כיוון נוסטלגי וליצור קולאג' תמונות שלכם עם בעל/ת השמחה. אם אתם קרובים במיוחד לחתן בר המצווה או לכלת יום ההולדת, יהיה לכם עוד יותר קל למצוא תמונות פנטסטיות, שמנציחות רגעים מופלאים של שניכם יחד. מקבלי הקולאג' וודאי יתרגשו לא רק מהתמונות עצמן, אלא גם מהזמן ומעבודת הידיים שנדרשו כדי להכין את המתנה.

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...