בים ביבשה או באוויר - הצעות נישואין המיוחדות והמקוריות ביותר!

נישואין – מוסד וותיק ומעניין

 

מוסד הנישואין הוא מוסד וותיק, ידוע לכל ובעל מאפיינים מובהקים המוכרים לרובנו. התרבויות השונות נוהגות כבר שנים רבות לסמל את האיחוד הזה בין שני בני זוג, אשר רוצים להכריז ולהודות בפני העולם כי הם מוכנים ורוצים לבלות את החיים האחד ליד השני, והם מתחייבים האחד בפני השני. ישנן מספר דרכים למסד את הנישואין. האחת היא דרך הדת, בטקס בו בני הזוג מאפשרים לאיש דת להקנות לנישואים ביניהם את מעמדם, והטקס עצמו נעשה אף הוא במסגרת דתית. הדרך השנייה היא נישואין אזרחיים. בהם המדינה מהווה עבור בני הזוג את הסמכות המקנה את מעמד הנישואין.

 

נישואין -  מוסד שונה ומיוחד. הוא מחבר בין שני בני זוג שאין ביניהם קשר משפחתי או התחייבות כלשהי, ומאחד את  גורליהם בצורה כהקרובה והאינטימית ביותר. מוסד הנישואין מאחד בעצם בין שני בני זוג שאין ביניהם כל קשר מחייב לפני כן. לא מפתיע כמובן, כי איחוד מרגש שכזה מתחיל בדרך כלל ב-הצעות נישואין רומנטיות, מיוחדות ומקוריות, שכן כל זוג רוצה להתחיל את החיים המשותפים באופן הכי ססגוני, יפה ומרגש האפשרי.

 

במה תבחרו - גדול וצבעוני או אינטימיוצת רגישה?

הצעות נישואין יכולות להביא עימם את הייחדיות והרומנטיקה שבין בני זוג שונים. לא פעם אנו שומעים בחדשות על הצעת נישואין על מסך ענק במשחקי בייסבול או פוטבול, שכן העם האמריקאי אוהב לעשות הכל בגדול, והפנים המתרגשות של בני הזוג על מסכי ענק עושים פעמים רבות את אפקט הרומנטיקה והייחודיות שכל כך מחפשים ברגעים קטנים-גדולים אלה של החיים.

כך גם ניתן היה לראות את הצעת הנישואין בחדר ההלבשה של קבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב, באותו ערב שהקבוצה ביצעה קאמבק מרגש והירואי, בסופו היא עלתה לשלבים הגבוהים של אליפות אירופה – ובתום המשחק בחדר ההלבשה של ברצלונה – זוג מאושר ביצע את הצעת הנישואין שלו, מוקף בשחקני כדורסל מיוזעים ושמחים בשמחתם. כמובן שמדובר בהצעה מרגשת ומפתיעה, אך גם בשביל מי ששחקני כדורסל לא מכניסים אותו לפאזה רומנטית – ניתן כמובן ליצור הצעת נישואין יותר אינטימית ורומנטית – כמו למשל הגונדולייר אשר ישיט אתכם אל אגם הפארק ברעננה וישאיר אתכם לבד האחד מול לשניה עם רומנטיקה באוויר ושכשוך המים לצידכם.

 

שיטות רבות ומגוונות - ומהי זו המתאיימה לכם?

שיטות רבות ושונות יש להצעת הנישואין, ואין דרך לומר איזו שיטה היא המיוחדת ביותר או המעניינת והמרגשת ביותר. כמובן ששלט אשר ירחף מעל חוף הים ביום שבת שמשי ויפה יעשה את העבודה ויגרום לבת הזוג להתרגש, אך גם מקום מבודד על נוף יפהפה כאשר רק שני בני הזוג נמצאים האחד מול השני בהרמוניה מופלאה.  אנו תמיד מחפשים את השילוב בין המרגש לאישי, בין המושקע, הצבעוני והמדהים – לבין האישי הרגיש והאינטימי. כל האלמנטים ייבים להיות בפנים, ורק אנו יודעים מה חשוב יותר לבן הזוג שלנו, לכן הצעת הנישואין מרגשת מתגלה לעיתים קרובות כפרץ יצירתיות מדהימה שלא משאירה מקום לדמיון.

 

גם החתונה עצמה היא אירוע שאפשר להיות בו יצירתי, כך למשל ניתן לראות את החתונה היקרה ביותר בישראל, שהתבצעה על המים והייתה לאירוע בסדר גודל כה רב אשר דווחה בחדשות ובעיתונים. ללא ספק, אנחנו לא יכולים להישאר אדישים לאירועים מיוחדים שכאלה, אשר משלבים מסורת עם מודרניות ומגע אישי עם השקעות מפוארות ויקרות.

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...