מבצעים מיוחדים בדילי! השאירו פרטיכם וקבלו עוד היום הצעה חד פעמית!

צרו קשר עכשיו ותיהנו מהדיל המושלם!

...Loading...

הצעה מאגדות – הצעת נישואין ברכיבת סוסים רומנטית

הצעה מאגדות – הצעת נישואין ברכיבת סוסים רומנטית - 1
הצעה מאגדות – הצעת נישואין ברכיבת סוסים רומנטית - 2 הצעה מאגדות – הצעת נישואין ברכיבת סוסים רומנטית - 3 הצעה מאגדות – הצעת נישואין ברכיבת סוסים רומנטית - 4 הצעה מאגדות – הצעת נישואין ברכיבת סוסים רומנטית - 5

אם אתה רוצה להקסים את הבחורה בהצעת נישואין שיאפשר לסרב לה, בהצעה שתהפוך אותה לבחורה הכי מאושרת בעולם, מצאתה את האפשרות האידיאלית – הצעת נישואין ברכיבת סוסים רומנטית. זאת הצעה מיוחדת המשלבת בתוכה גם חוויה רומנטית – טיול פרטי למשך שעה לאורך נחל, גם ארוחה בשרית מצוינת, וגם הפקה באווירה כפרית קסומה לאחר הטיול.

מספר טלפון ישיר למשווק החבילה: 055-6664439

ועכשיו לפי הסדר:

אתם מוזמנים לטיול סוסים זוגי עם ליווי מדריך באחד המקומות היפים בארץ – גן לאומי גדול בנחל אלכסנדר, באווירה כפרית, מול נופים פסטורליים מרהיבים.

במהלך הטיול הבחורה תהייה מופתעת לגלות שביל רחב עם נרות בצדדים, ובסיומו שלט גדול עם המילים שחלמה לשמוע: "התנשאי לי ?" וכל זה באווירה מדהימה מיוחדת עם מוזיקה רומנטית ברקע. זה הרגע הגדול שחיכיתם לו, זה הזמן לכרוע ברך ולהביא לה טבעת וללחוש לה מילות אהבה – הרגע הבלתי נשכח בחייכם !

לאחר ה"כן" תציינו את האירוע בארוחה בשרית שגם היא חוויה בפני עצמה: טבע פתוח, שולחן ערוך בחוף הנחל, מבחר סלטים, לחם כפרי, סטיק אנטריקוט איכותי, שתייה קלה, וכמובן יין או שמפניה.

זה מה שיישאר בזיכרון בסיום היום הנפלה הזה: שקיעה, נוף משגע, שקט, טבע, אוכל מצוין, וה"כן" – ההתחלה הנהדרת של הפרק החדש בחיים שלכם, כך תכתבו את סיפור האהבה שימשך שנים רבות, סיפור היפה שתעבירו מדור לדור. 

₪1050.00
להזמנות

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...