מבצעים מיוחדים בדילי! השאירו פרטיכם וקבלו עוד היום הצעה חד פעמית!

צרו קשר עכשיו ותיהנו מהדיל המושלם!

...Loading...

להנציח את הרגע – שילוב סדנאות לאוהבים

בין סמלי אהבה רבים שאנו מכירים (לבבות, נשיקות, פנים מאושרות) בולטות במיוחד הידיים הנוגעות זו בזאת, "יד ביד לאוכך כל הדרך" .

ידיים האוהבות מבטיחות לנו חום, אהבה, תשובת-לב וביטחון.

מצאנו רעיון חדש ומאד מיוחד שמנציח את הידיים האוהבות כפסל ידיים- מזכרת נצחית של האהבה שלכם.

מספר טלפון ישיר למשווק החבילה: 055-6664439

אתם מוזמנים להגיע לסטודיו לפיסול הנמצא בתל-אביב לסדנה פרטית ליציקת פסל הידיים הזוגי שלכם ! מתנה מושלמת ליום הולדת או יום נישואין, שהיא גם חוויה בלתי נשכחת ביחד עם אהוב ליבכם - חגיגה מקורית ויצירתית של האהבה שלכם. 

אז איך זה עובד ?

לאחר שתבחרו את מנח הידיים האהוב עליכם שתרצו להנציח, נתחיל בהכנת התבנית שעשויה מחומרים טבעיים ובריאים (אבקת אצות), תהליך של שעה-שעה וחצי בליווי ובהדרכה של אמן הלייפקאסטינג המקצועי היחידי בארץ – האדם שהכישרון והמקצועיות שלו יהפכו את הסדנה לחוויה הכי מיוחדת שעשיתם אי פעם.

בשלב הבא הכנו לכם הפתעה נוספת מיוחדת לא פחות, שבה תנועות הגוף הן הכלי שישדר את הרגשות שלכם ! סדנת ריקודים פרטית למשך שעה שתלמד אתכם לדבר ללא מילים ותוסיף המון כייף ורומנטיקה לחיים שלכם.

הסדנה מעוברת על ידי מדריכים מקצועיים בסטודיו מפואר בדרום תל-אביב, ותאפשר להתנתק לשעה קסומה מכל העולם, ללמוד להבין טוב יותר אחד השני, ליצור תקשורת בין-זוגית חדשה.

אחרי שעת הכייף בסטודיו הריקוד תחזרו לסטודיו הפיסול כדי לצפות ולהשתתף בתהליך המרגש של חשיפת היציקה. היציקה תישאר בסטודיו לליטוש, ייבוש וצביעה ותהיה מוכנה לאיסוף עד כחודש לאחר מכן - מתנה יפיפייה ומרכשת לכל החיים.

את היום הזה ישאר בזכרון כיום של חוויות מדהימות, רגשות חדשות ושונות שקשה לתאר במילים, חוויות לא שגרתיות ומקרבות במיוחד.

רגעי אושר הם קצרים, אי אפשר לעצור את הזמן.

אבל אפשר להנציח אותם ביצירת אומנות של אהבה.

הערות:

* חבילה תקפה בכל ימות השבוע

* ניתן להזמין כל סדנה בנפרד

* ניתן לשלב עם אטרקציות או חבילות פינוק בספא באזור

₪1285.00
להזמנות

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...