מבצעים מיוחדים בדילי! השאירו פרטיכם וקבלו עוד היום הצעה חד פעמית!

צרו קשר עכשיו ותיהנו מהדיל המושלם!

...Loading...

מלך השמים

חבילת אטרקציות אקסטרים | צניחה חופשית - 1
חבילת אטרקציות אקסטרים | צניחה חופשית - 2 חבילת אטרקציות אקסטרים | צניחה חופשית - 3 חבילת אטרקציות אקסטרים | צניחה חופשית - 4 חבילת אטרקציות אקסטרים | צניחה חופשית - 5 חבילת אטרקציות אקסטרים | צניחה חופשית - 6 חבילת אטרקציות אקסטרים | צניחה חופשית - 7

חבילת יום הולדת סופראקסטרימית לגבר : צניחה חופשית + טיסה בטרקטורון מעופף + טיסת היכרות

לכל אלה שאוהבים אקסטרים, אנו מציעים את החבילה של 3 אטרקציות אקסטרים בשמים המאפשרות להרגיש את האדרנלין בגוף ואת החופש של שמים הכחולים. חבילה הזאת יכולה להיות מתנה מושלמת לגבר, למי שחלם להיות טייס או למי שרצה לחוות חוויות מיוחדות שבטוח יזכרו לכל החיים !

מספר טלפון ישיר למשווק החבילה: 055-6664439

החבילה ליחיד כוללת:

* צניחה חופשית מגובה 11000 רגל 

* טיסה בטרקטורון מעופך למשך 20 דקות

* טיסת היכרות למשך 30 דקות ("טייס ליום אחד")

להרבה מאיתנו יש חלום לעשות צניחה חופשית: להכיר את השמים, להסתכל על העולם מזווית לא שגרתית, להרגיש את החופש של נפילה חופשית בין השמים וארץ וגם לראות נופים משגעים. כל זה - צניחה חופשית ! צניחה מגובה 11000 מתבצעת באזור של גליל המערבי ובליווי מדריך מקצועי מעל הנוף היפה בארץ: ים, כנרת, הר החרמון ומלא שטחים ירוקים.  אדרנלין ימלא את כל גופכם בנפילה חופשית במהירות של 200 קמ"ש, ואז יפתח מצנח ותמשיכו ברחיפה איטית עד הנחיתה רכה. 

טיסה בטרקטורון מעופף - טיסה למשך 20 דקות בכלי טייס קל ונוח עם מדריך מקצועי בגובה של עד 500 מטר באזור נתניה. תהינו מנופים מדהימים של האזור ושוב תרגישו את התחושה הבלתי נשכחת של חופש מלא, רוחות מלטפות ומלא-מלא אדרנלין !

טיסת היכרות מתחילה מהדרכה בשדה תעופה הרצליה. בהגעה תקבלו הדרכה על עקרונות הטיסה ותתאמנו בסימולטור של מחשב עוד לפני שתעלו למטוס, ככה תהיו מוכנים להרגיש את עצמכם טייסים אמתיים. לאחר מכן תעלו למטוס דגם SESNA 172 בליווי טייס מקצועי ויחד איתו תתחילו בטיסה למשך 30 דקות כאשר במהלך הטיסה ותחוו את החוויה של "טייס ליום אחד" בשליטה על המטוס, בשמיעה דרך האוזניות לשיחות של הטייסים עם מגדל הפיקוח... פשוט תכנסו ממש לעולם הטייס ! כל מהלך הטיסה נתעד בצילום וידאו. 

החבילה הסופר אקסטרימית שלנו "מלך השמים"

זאת מתנה סופר-סופר אקסטרימית ויוקרתית לאדם היקר להם, למי שתרצו לשמח להגשים לו את חלומות חייו. זה אקטרים נקי, חוויות כאלה לא שוכחים... ואת שלושת האטרקציות תוכלו להזמין במחיר מיוחד כחבילה אחת "מלך השמים".

הערות:

* ניתן להוסיף צילום גם בצניחה חופשית וגם בטיסה בטרקטורון מעופף

* ניתן להזמין רק חלק מאטרקציות או אטרקציה אחת מכל החבילה 

* ניתן להוסיף אטרקציות נוספות

* חבילה פעילה בכל ימות השבוע

* ניתן להזמין את החבילה בתור שובר מתנה עם תאריך פתוח 
₪2199.00
להזמנות

יש לך שאלה?

...Loading...
Loading...